Радіохвилі високої частоти, що передаються через електрод (петля 2-3 мм) при контакті з тканинами, випаровують з останніх воду. Таким чином практично не пошкоджуються здорові тканини, що забезпечує малу травматизацію, швидке загоєння та мінімізує ризик кровотеч.

Апарат Суртрон дозволяє нам:
  • Провести безпечний безконтактний розріз з мінімальним ураженням навколишніх тканин.
  • Уникнути крововтрат і загрози інфікування, тому що в ході процедури відбувається коагуляція м’яких тканин і вапоризація судин;
  • прискорити процес післяопераційного загоєння ‒ тканини і слизові оболонки не піддаються опіку.

Процедура радіохвильової терапії з апаратом Суртрон займає від 10 до 25 хвилин, в залежності від захворювання та його тяжкості. На сьогодні це найбезпечніша безшовна операція, яка проходить в амбулаторних умовах самим щадним і безболісним способом.

У нашій клініці апарат суртрон використовується для:
  • Тромбектомія (видалення тромбу) – під місцевим знеболенням петлею радіоскальпеля 2-3 мм в діаметрі, робиться розріз шкіри над тромбованою судиною. Затискачем забирається тромб разом з капсулою, ставиться пов’язка із знеболюючим гелем. Ранка загоюється до семи днів.

  • Видалення зовнішнього гемороїдального вузла – Під місцевою анестезією робиться розріз радіоскальпелем – це є невеличкий електрод 5 мм. Видаляється зовнішні гемороїдальні вузли, накладається кілька швів, пов’язка, знеболюючий укол і Ви йдете додому займатись своїми справами. Загоєння в такому випадку на противагу операції буде тривати приблизно 2 тижні, при умові що Ви будете правильно виконувати рекомендації лікаря.

  • Біопсію анального поліпаПід місцевою анестезією петлею радіоскальпеля, 5 мм в діаметрі проводиться видалення поліпа в межах здорових тканин, ранка додатково коагулюється. Ставиться пов’язка із знеболюючим гелем і Ви йдете додому. Через два тижні лікар дає заключення чи там нема злоякісних клітин. Відповідно, якщо їх немає, Ви вважаєтеся здоровими.

  • Висічення тріщини – під місцевим знеболенням петлею радіоскальпеля видаляється рубцево змінені краї та дно тріщини, за наявності, сторожові горбки. Ставиться пов’язка із знеболюючим гелем і Ви йдете додому.

Процедура рекомендована Європейською асоціацією колопроктологів та входить у стандарти лікування страхової медицини у Європі та США.

Наші контакти

Забезпечуємо постійний лікарський супровід до повного одужання. Після курсу лікування даємо гарантію на отриманий результат.

Форма запису на прийом