Інфрачервона фотокоагуляція гемороїдальних вузлів у клініках Веселовського
+38 (067) 521 8174

Інфрачервона коагуляція – оперативний і ефективний спосіб лікування геморою, який проходить під дією інфрачервоних променів. Дана терапія показана для видалення гемороїдальних вузлів внутрішнього типу 1-2 стадії. На сьогоднішній день фотокоагуляція є одним з найбезпечніших і безболісних методів.

Інфрачервона фотокоагуляція для лікування геморою

Процедура коагуляції являє собою локальну дію на запалений і збільшений вузол за допомогою інфрачервоного випромінювання. Тепло передається тканинам, в результаті чого відбувається злипання. Кровопостачання гемороїдального новоутворення порушується, що призводить до його відмирання і відшарування.

Під час терапії пацієнт протягом декількох секунд відчуває тепло або “укол голкою”.

Метод інфрачервоної коагуляції проводиться в такий спосіб. Проктолог вводить в пряму кишку спеціальний аноскоп з підсвічуванням, світлодіод притискається до вузла і видаляє його. Кожна коагуляція займає 1-3 секунди в залежності від розміру шишки.

Один етап процедури дозволяє видалити до трьох гемороїдальних вузлів. Повторити сеанс можна через два тижні.

Усього 2-3 процедури по 7 хв дозволяють назавжди позбутися геморою 1-2 ступеня. При цьому лікування коагулюванням не позбавляє пацієнта працездатності.

Перед проведенням терапії кишківник необхідно підготувати за допомогою певних маніпуляцій. Готуватися до коагулювання в домашніх умовах не потрібно, лікар здійснить всі необхідні процедури безпосередньо перед операцією.

Переваги коагуляції геморою інфрачервоними променями в клініках проктології Веселовського

Проктологічні центри Веселовського успішно функціонують в п’яти містах України – Тернополі, ІваноФранківську, Рівному, Хмельницькому та Луцьку. У кожній клініці працюють висококваліфіковані фахівці, за плечима яких тисячі здорових пацієнтів.

Основні переваги лікування геморою інфрачервоною коагуляцією в наших медцентрах:

  • Індивідуальний підхід до пацієнтів. Оскільки кожен хворий звертається за допомогою на певній стадії захворювання, для нього обирається індивідуальний план лікування.
  • Повна конфіденційність і відсутність черг. Асистент лікаря заздалегідь обумовлює з пацієнтом зручний час прийому.
  • Використання якісного німецького апарату для операції.
  • Доступна ціна фотокоагуляції.
  • Гарантія результату лікування.
  • Можливість запису до лікаря на офіційному сайті.

Процедура рекомендована Європейською асоціацією колопроктологів та входить у стандарти лікування страхової медицини у Європі та США.

Наші контакти

Забезпечуємо постійний лікарський супровід до повного одужання. Після курсу лікування даємо гарантію на отриманий результат.

Форма запису на прийом