Проктологія Веселовського, сучасна клініка лікування геморою в місті Рівне | Proctolikar
+38 (067) 521 8174
Екскурсія по клініці
м. Рівне

Вилікуємо Вас без болю та операції з пожиттєвою гарантією на усі види процедур

Лікування без болю і операцій
Гемороїдальні вузли знаходяться в області, де немає больових рецепторів, тому ми гарантуємо - Ваше лікування пройде без болю. А безопераційні технології лікування дозволять Вам отримати результат без госпіталізації та перебування в лікарні.
ЗАПИСАТИСЯ НА ОБСТЕЖЕННЯ
Курс лікування становить від 1 до 3 процедур
Завдяки безопераційним технологіям лікування, які використовуємо ми та Німеччина, Італія, Франція, Британія, Сполучені Штати забезпечать одужання Вам всього від 1 до 3 процедур тривалістю від 5 до 15 хвилин.
Прийом без черги з повною конфіденційністю відвідування
Разом з асистентом лікаря Ви погоджуєте зручний час візиту. І прийшовши в призначений час Ви відразу потрапляєте на прийом до лікаря. Для кожного пацієнта ми виділяємо одну годину часу, де весь персонал клініки займається виключно Вами.
Записатись на обстеження
Пожиттєва гарантія на усі види процедур
Забезпечуємо постійний лікарський супровід до повного одужання. Після курсу лікування надаємо пожиттєву гарантію на отриманий результат. Також пропонуємо усі подальші профілактичні огляди та діагностику за спеціальною ціною.

Наші контакти

Забезпечуємо постійний лікарський супровід до повного одужання. Після курсу лікування даємо пожиттєву гарантію на отриманий результат.

Форма запису на прийом

    decor image