Обов’язковим етапом під час діагностики прямої кишки є первинний огляд у проктолога. Він проводиться як у випадку підозри виникнення патології в прямій кишці та ділянці анального отвору, так і в якості профілактики проктологічних хвороб. 

 

Первинний проктологічний огляд в Рівному

 

Прийом у проктолога розпочинається із збору анамнезу. Він намагається отримати максимально багато інформації про самопочуття пацієнта: з’ясовує, скільки минуло часу з моменту першої появи болю, де він локалізується, як працює кишечник, які ще симптоми турбують й чи були у кровних родичів пацієнта небезпечні проктологічні захворювання.

Проте найбільш інформативним і важливим для правильного встановлення діагнозу є первинний огляд, який поєднує в собі кілька обов’язкових процедур:

 • Візуальна оцінка стану заднього проходу, під час якого лікар перевіряє, чи присутні гемороїдальні вузли, запальний процес або інші новоутворення. 
 • Ректальне пальцеве обстеження дозволяє проаналізувати стан слизової оболонки анального отвору, тонус м’язів, судин, а також помітити тріщини, кісти й інші патології прямої кишки. 
 • Аноскопія – більш глибоке дослідження прямої кишки на глибині до 10 см. При цій перевірці на наявність ректальних захворювань є можливість паралельно здійснювати фотофіксацію усіх доступних патологічних змін. 
 • Консультація проктолога – фахівець аналізує отримані результати внаслідок проведених маніпуляцій. 
 • Поради, а також рекомендації щодо покращення стану здоров’я. 
 • Призначення лікування, додаткових обстежень, якщо в цьому є потреба. 

Всі одноразові матеріали, знеболюючий гель, антисептик тощо в амбулаторії вже входять у вартість первинного прийому, тому перед відвідуванням клініки додатково нічого купувати не потрібно. Немає сенсу також витрачати зусилля, щоб готуватися до візиту лікаря-проктолога. Потрібну підготовку, за необхідності, спеціаліст проведе у своєму кабінеті, вона займе лише кілька хвилин.

 

Первинний огляд в проктології Веселовського і його переваги

 

Амбулаторія дуже ретельно підходить до підбору фахівців. Усі лікарі закладу мають високу професійну кваліфікацію, вони обов’язково забезпечують повний медичний супровід пацієнта до одужання. 

Лікування в амбулаторії проходить на найвищому рівні, діагностика проводиться без дискомфортних відчуттів та болю. 

Первинний огляд в медичному центрі має такі переваги:

 • Комплексний підхід у лікуванні;
 • Обстеження проводиться з використанням знеболюючого гелю, тому пацієнт не відчуває болю. 
 • Зручне положення відвідувача клініки в спеціальному кріслі під час діагностики. 
 • Вартість послуги в Рівному доступна усім. 
 • Попередній запис на прийом, відповідно, відсутність черги. 
 • Конфіденційність лікування. 

Проктологія Веселовського за 8 років роботи отримала понад 8 тисяч відгуків вдячних клієнтів, адже протягом всього часу свого існування головним пріоритетом були та залишаються здоров’я й хороше самопочуття пацієнтів.

Наші контакти

Забезпечуємо постійний лікарський супровід до повного одужання. Після курсу лікування даємо гарантію на отриманий результат.

Форма запису на прийом