Сигмоскопія – це ендоскопічне обстеження прямої та сигмовидної кишки через задній прохід (до 30 см). Вона дозволяє оглянути слизову кишки, оцінити її стан, наявність чи відсутність запального процесу, новоутворів. Саме це обстеження може врятувати життя. За рахунок ранньої діагностики анальних поліпів (раку)

Ми рекомендуємо пацієнтам після 35 років проводити дане обстеження щороку. Річ в тому, що більша частина пухлин товстого кишечника локалізується якраз на відстані 12-30 см від заднього проходу, і часто є наслідком малігнізації (переродження) поліпа на цій ділянці. Поліпи кишечника часто ніяк не проявляють себе клінічно, тобто можуть рости протягом місяців і навіть років, а людина про це не підозрюватиме. Допоки не зробить ендоскопічне обстеження або не потрапить в клініку із симптомами, що характерні для пізніх стадій раку кишківника.

ПОКАЗИ ДО СИГМОСКОПІЇ:
  • Втрата ваги понад 5 кг протягом місяця
  • Вік 35 років і більше
  • Наявність закрепів частих, які чергуються з проносами
  • Біль внизу живота
  • Дуже важливим симптомом є кров’янисті виділення або прожилки крові зі слизом
  • У жінок – пухлини матки, ендометріоз
  • У чоловіків – підозра на аденому або рак простати
  • Обтяжений сімейний анамнез по онкології шлунково-кишкового тракту
ПІДГОТОВКА ДО ОБСТЕЖЕННЯ

Вдома готуватися не потрібно. За необхідності проводиться підготовка, у вигляді, невеликої мікроклізми (120 мл) на місці. Після введення Ви з нею ходите 5-7 хвилин, після чого йдете в туалет як вдома.

ЯК ПРОВОДИТЬСЯ СИГМОСКОПІЯ

Для обстеження ми використовуємо одноразові тонкі німецькі ендоскопи. В діаметрі ендоскоп має 18 мм.

Які можливі відчуття під час обстеження? – перш за все ми використовуємо знеболюючі гелі, тож боліти нічого не буде. Ви можете відчувати роздування кишечника повітрям. Ви лежите на зручному кріслі, спокійно дихаєте, 3-5 хвилин і Ви обстежені.

Наші контакти

Забезпечуємо постійний лікарський супровід до повного одужання. Після курсу лікування даємо гарантію на отриманий результат.

Форма запису на прийом