Аноскопія дозволяє оцінити стан анального каналу, слизової прямої кишки, наявність запалення, новоутворів, тріщин, вузлів, розміри, кількість та стадію захворювання. Анального каналу не видно оком, а пальцеве обстеження є не повним без аноскопії. Аноскопія 100% діагноз.

ПІДГОТОВКА ДО ОБСТЕЖЕННЯ

Вдома готуватися не потрібно. За необхідності проводиться підготовка, у вигляді, невеликої мікроклізми (120 мл) на місці. Після введення Ви з нею ходите 5-7 хвилин після чого йдете в туалет як вдома.

ЯК ПРОВОДИТЬСЯ АНОСКОПІЯ

В положені лежачи на кріслі. Обстеження не болюче при відсутності гострої патології, додатково, для зменшення дискомфорту використовується знеболюючий гель. Тривалість обстеження – до 10 хв.

Аноскопія супроводжується фотофіксацією виявлених змін. Діаметр аноскопа на кілька міліметрів більший, від діаметра пальця. Всього 10 хвилин, і достовірний діагноз та фото у Вас перед очима. Не бійтесь, не соромтесь, і звертайтесь до проктолога при потребі. Вчасна діагностика є запорукою ефективності лікування і швидкого періоду реабілітації.

Наші контакти

Забезпечуємо постійний лікарський супровід до повного одужання. Після курсу лікування даємо гарантію на отриманий результат.

Форма запису на прийом