Аноскопія: огляд прямої кишки — проктологічний центр Веселовського
+38 (067) 521 8174

Аноскопія – базовий метод дослідження прямої кишки на наявність різних захворювань. За допомогою спеціального приладу лікар-проктолог детально вивчає стан нижнього відділу прямої кишки, в результаті чого робить висновки про подальше лікування.

Послуга аноскопії в проктологічній клініці

Аноскопія вважається найбільш універсальним, точним і зручним способом оцінити стан анального каналу і слизової прямої кишки на наявність новоутворень, тріщин, вузлів і т.п. Даний метод є доповненням до пальцевого обстеження для отримання більш точного результату.

Візит до лікаря починається з консультації та збору докладного анамнезу. Проктолог уточнює деталі симптоматики, яка турбує пацієнта, час появи перших ознак захворювання.

Підготовка до аноскопії відбувається вже в кабінеті проктолога. Ви отримуєте невелику мікроклізму об’ємом 120 мл. Після її введення необхідно почекати 5-7 хвилин і сходити в туалет як вдома.

У клініці проктології Веселовського аноскопія проводиться безпечно й абсолютно безболісно. Чутливість знижується за допомогою використання знеболювальних препаратів.

Сам аноскоп являє собою невелику трубку, діаметр якої на кілька міліметрів перевищує діаметр пальця, а довжина становить близько 10 см. За допомогою даного приладу, введеного в пряму кишку, беруться мазки зі слизової оболонки. Тривалість процедури не перевищує 10 хвилин. При цьому, під час аноскопії, здійснюється детальна фотофіксація змін.

За допомогою аноскопії можна отримати таку інформацію:

 • розвиток ерозії слизової оболонки;
 • наявність крові та слизу в просвіті кишки;
 • оцінка провисання слизової;
 • наявність великих утворень;
 • стан внутрішніх гемороїдальних вузлів;
 • наявність свищів і тріщин в анальному каналі.

Процедура може проводитися не тільки з метою діагностики, а й лікування. Крім візуальної оцінки аноскоп дозволяє взяти біопсію. З лікувальною метою аноскопія призначається при зупинці кровотечі, видаленні поліпів, лікуванні гемороїдальних вузлів, висіченні тріщин.

Переваги аноскопії в клініці проктології

Якщо ви відчули дискомфорт в області прямої кишки, який має одиничний або регулярний характер, варто звернутися за спеціалізованою допомогою. Своєчасне виявлення захворювання може запобігти більш серйозним проблемам. Зробити аноскопію без болю і небезпеки можуть досвідчені лікарі проктологічної клініки Веселовського.

У нашому медичному центрі кожен пацієнт проходить аноскопію з використанням сучасного обладнання. Наявність кількох видів адаптерів дозволяє обрати відповідний тип освітлення для детального обстеження. Фахівці клініки забезпечують максимальну інформативність проведеної процедури.

Головні переваги проведення аноскопії в клініці Веселовського:

 • Точність результатів. Огляд прямої кишки з фотофіксацією забезпечує чіткий висновок.
 • Відсутність необхідності самостійної підготовки до процедури. Фахівці за потреби проведуть необхідні маніпуляції вже в кабінеті.
 • Індивідуальний підхід до клієнтів. Залежно від проблеми обирається певний тип освітлення і тривалість процедури. Після отримання результатів проктолог дає індивідуальні рекомендації щодо поліпшення здоров’я або лікування.
 • Комфортні умови. Пацієнту не потрібно знаходиться в колінно-ліктьовому положенні при проведенні аноскопії. Обстеження проводиться на кріслі в положенні лежачи.
 • Доступна вартість ендоскопічного обстеження.
 • Повна конфіденційність і відсутність черги. Асистент лікаря заздалегідь обумовлює з пацієнтом дату і час процедури, щоб забезпечити годину часу для відсутності скупчення людей.
 • Можливість термінової аноскопії за необхідності.
 • Запис на прийом за допомогою онлайн-форми на офіційному сайті клініки.

Двері нашої клініки відкриті в п’яти містах України – Києві, Тернополі, Івано-Франківську, Рівному та Хмельницькому. Дізнатися ціну на проведення аноскопії та інших маніпуляцій можна на порталі медцентру.

Наші контакти

Забезпечуємо постійний лікарський супровід до повного одужання. Після курсу лікування даємо гарантію на отриманий результат.

Форма запису на прийом