Огляд у проктолога, первинний проктологічний огляд — клініка Веселовського
+38 (067) 521 8174

Проктологічні проблеми трапляються у багатьох людей, незалежно від статі, віку і способу життя. Звертатися за спеціалізованою допомогою поспішають далеко не всі, проте за маскою нешкідливих проблем ховаються досить серйозні патології. Клініка проктології Веселовського пропонує безболісну діагностику проктологічних захворювань, а також їх безопераційне лікування з гарантією результату.

Послуга первинного огляду в проктологічному центрі

Первинний огляд у проктолога являє собою комплексну процедуру, в ході якої аналізується стан прямої кишки пацієнта.

Проктологічне обстеження починається з бесіди з лікарем. Консультація проктолога містить вивчення історії проблеми й збір анамнезу. Після цього фахівець проводить пальцеве обстеження прямої кишки з використанням знеболювального гелю. При цьому пацієнт комфортно розташовується на канапці або спеціальному кріслі в положенні лежачи. Ректальний огляд заднього проходу дозволяє лікареві оцінити стан шкіри перианальної ділянки, скоротливу функцію сфінктера, наявність гемороїдальних вузлів і новоутворень різних типів.

Для отримання більш детальних результатів виконується дослідження анального каналу і прямої кишки за допомогою спеціального апаратуаноскопа. Ця процедура дозволяє уточнити поставлений при ректальному огляді діагноз, а також провести лікувальні маніпуляції. Аноскопія являє собою огляд прямої кишки до 10 см за допомогою оптичного приладу з високим рівнем видимості. При дослідженні здійснюється якісна фотофіксація, необхідна для точного вивчення проблеми й призначення необхідного лікування.

Вам не потрібно попередньо готуватися до походу до проктолога і купувати одноразові матеріали для огляду. У кабінеті фахівця є все необхідне для процедурипелюшки, перев’язувальні матеріали, гель для огляду, антисептик і ін.

Варто відзначити, що представниці жіночої статі найчастіше хочуть потрапити виключно до жінкипроктолога, щоб не відчувати дискомфорту під час здійснення процедури. Своєю чергою, до чоловікапроктолога воліють звертатися представники чоловічої статі. У нашій клініці ви можете самостійно обрати фахівця, який допоможе розв’язати вашу проблему.

Переваги первинного огляду в Клініці проктології Веселовського

Протягом 12 років існування медики центру Веселовського вилікували кілька тисяч клієнтів від проктологічних захворювань. Лікувальні й діагностичні маніпуляції були проведені безопераційним способом.

Головні переваги первинного огляду в клініці проктології Веселовського:

  • Точні результати діагностики. Прийом лікаря містить процедуру аноскопії, при якій в анальний отвір вводиться трубка зі світлом. Такий огляд прямої кишки здійснюється до 10 см, з детальною фотофіксацією.
  • Індивідуальний підхід до всіх пацієнтів. Оскільки кожен клієнт звертається до медзакладу з певною проблемою, фахівець застосовує індивідуальний підхід з використанням необхідної технології. Після первинної діагностики лікар дає індивідуальні рекомендації щодо поліпшення здоров’я або майбутнього лікування.
  • Комфортні умови й безпека. У ході здійснення первинного огляду клієнта забезпечують комфортними умовами. При цьому самостійна підготовка до візиту проктолога пацієнтові не потрібна. У кабінеті лікаря є все необхідне для виконання послуги.
  • Відвідування фахівця без черги, з повною конфіденційністю. Ви можете прийти на прийом, не заставши скупчення людей біля кабінету. Для цього необхідно підібрати з асистентом лікаря зручний час візиту. Наші фахівці дбають про вашу безпеку.
  • Онлайнзапис на прийом до проктолога.

На офіційному сайті клініки ви можете ознайомитися з актуальним прайслистом і дізнатися вартість первинного огляду у лікаря. Наші клініки розташовані в п’яти містах України –  Тернополі, ІваноФранківську, Рівному, Хмельницькому та Луцьку

Наші контакти

Забезпечуємо постійний лікарський супровід до повного одужання. Після курсу лікування даємо гарантію на отриманий результат.

Форма запису на прийом