Інформація про приватну проктологічну клініку Веселовського на сайті | Proctolikar
+38 (067) 521 8174

Вилікуємо Вас без болю та операції з пожиттєвою гарантією на усі види процедур

Ми в проктології більше 12 років. Із них, останні 8 років виключно у безопераційному лікуванні геморою.

Протягом 8 років, наші лікарі зустрічались із різними випадками захворювань на геморой. В результаті, понад 9100 пацієнтів повернули собі здоров’я без операції та втрати працездатності із пожиттєвою гарантією на отриманий результат.
ЗАПИСАТИСЯ НА ОБСТЕЖЕННЯ

Ми проводимо безболісну діагностику з точною постановкою діагнозу

Обстеження кожного пацієнта проводиться із нанесенням знеболюючого гелю та включає аноскопію - через трубку зі світлом проводиться огляд прямої кишки до 10 сантиметрів. В кожному випадку ми проводимо фотофіксацію. Ви зможете побачити на планшеті свою проблему очима лікаря.

Точна постановка діагнозу - запорука правильного лікування.
ЗАПИСАТИСЯ НА ОБСТЕЖЕННЯ

Індивідуальний підхід до кожного клієнта

Усі варіанти геморою різні. Вони можуть залежати від кількості, розміру вузлів, стадії геморою або супутніх проблем. Саме індивідуальний підхід дозволяє максимально ефективно комбінувати різні методики лікування, щоб забезпечити Вам пожиттєву гарантію від випадків рецидиву.
ЗАПИСАТИСЯ НА ОБСТЕЖЕННЯ

Ми дбаємо про ваш комфорт та безпеку

Ми створили необхідні умови у нас, щоб Вам було комфортно до, під час і після проведення процедури, ми забезпечуємо усіма необхідними одноразовими матеріалами. Вам не потрібно робити клізму (підготовка до обстеження) вдома та приносити розхідні матеріали з собою – все необхідне вже чекає на Вас тут. У нас завжди чисто, свіжо та стерильно!
ЗАПИСАТИСЯ НА ОБСТЕЖЕННЯ

Прийом проводиться без черг, з повною конфіденційністю

Ми піклуємось про конфіденційність та безпеку наших клієнтів. Наш асистент лікаря допоможе підібрати для Вас зручний час візиту.

Для кожного клієнта ми виділяємо годину часу, що забезпечує відсутність черг та скупчень людей. Тому на прийомі лише Ви та медичний персонал.
ЗАПИСАТИСЯ НА ОБСТЕЖЕННЯ

Наші сертифікати

Наші контакти

Забезпечуємо постійний лікарський супровід до повного одужання. Після курсу лікування даємо гарантію на отриманий результат.

Форма запису на прийом

    decor image