Як підготуватись до огляду проктологу? - Проктолікар
+38 (067) 521 8174

НЕ ВАРТО МОВЧАТИ ПРО ПРОБЛЕМУ, ЯКА ВАС ТУРБУЄ!

     Неправильне харчування, шкідливі звички та стреси негативно відбивається на функціонуванні органів та систем організму людини, що з часом змушує нас звертатися за медичною допомогою. Проте, коли з’являються неприємні відчуття в періанальній ділянці, не завжди можемо сміливо звернутися за порадою до фахівців проктологічної галузі через надмірну сором’язливість та невпевненість говорити про проблему, яка нас турбує.

     Замовчування симптомів захворювання призводить до посилення больових відчуттів, розвитку ускладнень, підвищеної дратівливості та агресивності, спрямованої на наших рідних. Тому не слід терпіти наявність болю, дискомфорту під час дефекації чи відчуття печіння в періанальній ділянці, а якнайшвидше записуватися на первинний огляд до фахівців проктології Веселовського.

     У нашій клініці ми гарантуємо повну конфіденційність діагностичного та лікувального процесу, оскільки з метою усунення психологічного дискомфорту перед візитом до проктолога обстеження проводиться за попереднім записом з відсутністю черг та зустрічі з іншими відвідувачами.

 

ЯК ПОДОЛАТИ ПСИХОЛОГІЧНИЙ ДИСКОМФОРТ ПЕРЕД ОБСТЕЖЕННЯМ?

     Тривожність, розгубленість та надмірне хвилювання часто виникають перед записом на прийом до проктолога. Проте, не слід панікувати, адже всі обстеження у нашій клініці проводяться за допомогою сучасного медичного обладнання та спеціального знеболюючого гелю, що гарантує відсутність больових відчуттів під час первинного огляду.

     Підготовка до проктолога не потребує пошуку одноразових оглядових шортів, адже їх вартість уже включена у первинне обстеження. Крім того, лікарі проктологічної амбулаторії – справжні професіонали, які володіють великим досвідом роботи з найскладнішими випадками проктологічної галузі, а також постійно підвищують професійну майстерність у рамках вітчизняних та зарубіжних науково-практичних конференціях. Проте, навіть якщо після цієї інформації залишилася крапля невпевненості – сміливо записуйтесь на консультацію онлайн, після якої навіть щонайменші сумніви в мить розвіються.

ПІДГОТОВКА ДО ПРОКТОЛОГІЧНОГО ОГЛЯДУ

     Діяльність проктології Веселовського спрямована на забезпечення максимально комфортних умов до, під час і після обстеження, тому у нашій клініці підготовка до обстеження у проктолога не включає попередній похід в аптеку за одноразовими матеріалами, адже їх вартість уже включена у первинний огляд.

     Підготовка до огляду прямої кишки не потребує попереднього використання клізм чи послаблюючих засобів, адже перед проведенням аноскопії невелика підготовка проводиться на місці шляхом використання невеликої мікроклізми об’ємом 120 мл задля повного очищення прямої кишки від залишків калу. Підготовка до прийому лікаря проктолога не вимагає обмежень у вживанні харчових продуктів чи газованих напоїв напередодні первинного огляду.

     Таким чином, підготовка до відвідування проктолога у нашій клініці є максимально комфортною та простою, оскільки не потребує додаткових затрат сил та енергії на пошук одноразових матеріалів чи проведення очисних клізм перед оглядом прямої кишки. Тому все, що Вам залишається – записатися на прийом та прийти на первинний огляд.

     Нам варто довіряти, адже ми гарантуємо максимальний психологічний комфорт під час обстеження, високу точність діагностики та гарантію лікування протягом наступних 5 років, оскільки проктологія Веселовського це – сучасна клініка, оснащена найновішим обладнанням, в якій працюють кращі фахівці та завжди привітний персонал.

Наші контакти

Забезпечуємо постійний лікарський супровід до повного одужання. Після курсу лікування даємо гарантію на отриманий результат.

Форма запису на прийом