Первинний огляд у проктолога в клініці Веселовського в місті Хмельницький | Проктолікар
+38 (067) 521 8174

Первинний огляд в проктології поєднує ряд послуг, починаючи із усної консультації проктолога, а закінчуючи проведенням такого ендоскопічного обстеження як аноскопія. 

Візит в клініку до появи серйозних ускладнень фактично є гарантією швидкого одужання, зволікання ж часто створює загрозу навіть для життя. Незначні симптоми, які не одразу привертають до себе увагу, можуть свідчити про багато небезпечних хвороб, зокрема, про онкологію.

Малорухливий спосіб життя збільшує ризик появи проктологічних хвороб, а головним інструментом в успішній боротьбі з ними  стає своєчасне відвідування проктолога. Якщо із анального отвору почали спостерігатися виділення з слизом або кров’ю, чи почав турбувати біль. Потрібно негайно записатися на консультацію до спеціаліста.

Запис на первинний огляд в Хмельницькому

Щоб зекономити час пацієнтів та в максимально короткий термін вирішити їх проблему, клініка проктології в Хмельницькому надає як діагностичні, так і лікувальні послуги. Перед ретельним обстеженням, лікар під час розмови з’ясовує обставини появи усіх симптомів, імовірність спадкових патологій, враховує фактори, що могли вплинути на прояву захворювання, а вже тоді переходить до самої діагностики, яка складається з кількох етапів:

  • Огляд стану перианальної області. 
  • Пальцевий огляд, що покликаний оцінити вигляд шкіри навколо заднього проходу, перевірити тонус сфінктера, оглянути слизову оболонку прямої кишки, зокрема перевіривши наявність гемороїдальних вузлів. 
  • Аноскопія – обстеження за допомогою спеціального якісного ендоскопа з підсвічуванням. Завдяки йому фахівець бачить всі патологічні зміни в прямій кишці на відстані до 10 см, а також виконати їх фотофіксацію. 
  • Консультація проктолога.
  • Поради спеціаліста стосовно того, як покращити самопочуття й призначення лікування, якщо в цьому виникає потреба.

Щоб потрапити на прийом проктолога, готуватися немає потреби. Якщо вона буде, підготовку лікар проведе самостійно у власному кабінеті з використанням стерильних матеріалів.

Переваги первинного обстеження в проктологічному центрі Веселовського в Хмельницькому

Від того, наскільки правильно було зібрано анамнез, проведено всю діагностику, залежить точність діагнозу і, відповідно, результат лікування. Впродовж 7 років фахівці клініки доводять свою професійність у терапії ректальних захворювань.

Перевагами первинного огляду в амбулаторії Веселовського є:

  • Відсутність необхідності готуватися до прийому.
  • Доступна вартість послуг.
  • Одноразові матеріали (знеболюючий гель, антисептик тощо), які застосовуються під час обслуговування в клініці, вже входять у ціну огляду.
  • Всі без винятку маніпуляції – безболісні, спеціальний гель нейтралізує всі больові відчуття.
  • В медичному центрі прийом в лікаря лише по запису, тому очікування в черзі немає.

Первинний огляд є визначальним у встановленні діагнозу, саме від нього залежить ефективність майбутньої терапії та час, за який людина зможе повернутися до життя без болю.

Наші контакти

Забезпечуємо постійний лікарський супровід до повного одужання. Після курсу лікування даємо гарантію на отриманий результат.

Форма запису на прийом