Інфрачервона коагуляція – швидкий та безболісний метод лікування, що здійснюється під дією інфрачервоних променів (це промені із невидимої частини сонячних променів, що сприймається як тепло). Коагулятор створює потік інфрачервоного випромінювання та діє локально на запалений та збільшений гемороїдальний вузол. Під дією тепла, що передається тканинам відбувається процес коагуляції (злипання), внаслідок чого порушується кровопостачання вузла, з поступовим його відмиранням і відпаданням.

Під час процедури Ви можете відчувати тепло кілька секунд, ще частина пацієнтів нічого не відчуває і дуже рідко можете відчути ‘’укол голкою’’.

Інфрачервона коагуляція застосовується для лікування геморою 1-2 стадії. Достатньо 1-2 процедур.

ЯК ПРОВОДИТЬСЯ ПРОЦЕДУРА ІНФРАЧЕРВОНОЇ КОАГУЛЯЦІЇ

Лікар акуратно вводить в пряму кишку аноскоп з підсвічуванням, світловод притискає до гемороїдального вузла та виконує його фотокоагуляцію.

Тривалість кожної коагуляції залежить від розмірів вузла і становить від 1 до 3 секунд.

За один етап коагулюють від одного до трьох гемороїдальних вузлів. Повторно процедуру можна проводити через 12-14 днів.

Всього за 2-3 сеанси по 7 хв Ви отримаєте повне одужання від геморою 1-2 стадії. Для лікування використовуємо німецький апарат, який безболісно впливає на гемороїдальні вузли, в результаті чого судини склеюються і вузли зменшуються. Під час лікування Ви не втрачаєте працездатність.

 

Процедура рекомендована Європейською асоціацією колопроктологів та входить у стандарти лікування страхової медицини у Європі та США.

Наші контакти

Забезпечуємо постійний лікарський супровід до повного одужання. Після курсу лікування даємо гарантію на отриманий результат.

Форма запису на прийом