Запис до проктолога онлайн в клініку Веселовського

Лікар проктолог в місті Івано-Франківськ Неміш Петро Любомирович
Медичний директор
(Головний лікар)

Закінчив навчання у Буковинському державному медичному університеті на факультеті “Лікувальна справа”. Пройшов інтернатуру за спеціальністю “Хірургія ” у Івано-франківському державному медичному університеті. Працював лікарем – хірургом у Городенківській ЦРЛ  Івано-Франківської…

Лікар проктолог в місті Тернопіль Павлюк Сергій Володимирович
Лікар-хірург-проктолог
Тернопільського підрозділу

Завершив навчання у ДВНЗ “Тернопільський державний медичний університет ім. І.Я. Горбачевського МОЗ України” на медичному  факультеті. Пройшов інтернатуру за спеціальністю хірургія  у академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика. Після чого отримав…

Лікар проктолог в місті Рівне Кондратюк Олександр Васильович | Proctolikar
Лікар-хірург-проктолог
Рівненського підрозділу

Поступив у Буковинську державну медичну академію на факультет “лікувальна справа”. Після закінчення навчання проходив інтернатуру на факультеті післядипломної освіти, де і отримав спеціальність лікаря- хірурга. У подальшому працював лікарем-хірургом у…

Лікар проктолог в місті Хмельницький Кузів Андрій Романович | Proctolikar
Лікар-хірург-проктолог
Хмельницького підрозділу

Завершив навчання у Івано-Франківському державному медичному університеті. Отримав спеціальність лікара – хірурга. Працював лікарем – хірургом у лікарні міста Олександрія кіровоградської області. Пройшовши  курси по проктології та отримавши сертифікат почав…

Клініки проктології Веселовського функціонують в чотирьох містах України – Тернополі, Хмельницькому, Івано-Франківську та Рівному. У кожному з центрів працюють висококваліфіковані лікарі, на прийом до яких можна потрапити з особливою зручністю.

Запис до проктолога онлайн

Поліклініка без черг – це реальність, яку втілюють в медичних центрах Веселовського. Все це завдяки можливості онлайн-запису на прийом. Досить лише відкрити офіційний портал клініки, ввести свої дані і вказати необхідне місто для відвідування медцентру.

Після заповнення форми вам телефонує асистент лікаря для узгодження дати та часу прийому. Вам не потрібно чекати свого часу в черзі і стикатися зі скупченням людей. У клініці тільки ви і медичний персонал.

Якщо у вас не виходить відвідати лікаря-проктолога, ви можете скасувати запис онлайн. Таким чином інший пацієнт отримає можливість потрапити до фахівця.

Переваги запису до проктолога на офіційному сайті

Записатися до проктолога через Інтернет можна зі смартфона або комп’ютера. Крім загальних даних, ви можете відразу вказати ваші побажання.

Онлайн-запис значно підвищує звертання пацієнтів до медичного центру за наданням допомоги і призначенням лікування. Також пацієнтів закликають записуватися в Інтернеті для зручного планування робочого часу проктолога. Так, лікар може приділити кожному хворому більше часу.

Сучасна система дозволяє фахівцями займатися своїми прямими обов’язками. Організаційну та паперову роботу виконує адміністратор клініки.

Вам необхідно витратити всього кілька хвилин на пошук лікаря і дистанційний запис до нього. Варто зазначити, що ваші дані залишаться в базі клініки, що допоможе зробити наступний запис більш автоматизованим.