Запис онлайн на прийом до лікаря проктолога в клініку Веселовського | Proctolikar
+38 (067) 521 8174

Запис до проктолога онлайн в клініку Веселовського

Лікар проктолог у Рівному Тишков Вадим Юрійович
Лікар-хірург-проктолог
Рівненського підрозділу

Закінчив «Івано-Франківський Національний Медичний Університет» на факультеті “Лікувальна справа” Лікар-хірург на кафедрі ННІ післядипломної освіти ДВЗ «Івано-Франківського національного медичного університету» Очна база стажування знаходилась на базі Прикарпатського клінічного онкологічного центру…

Лікар проктолог у Луцьку Денис Андрій Васильович
Лікар-хірург-проктолог
Луцького підрозділу

Закінчив Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького на факультеті “Лікувальна справа” Пройшов інтернатуру на базі ВОКЛ і ЛМКЛ за спеціальністю «хірургія» у відділеннях ургентної хірургії та судинної хірургії Пройшов…

Лікар проктолог Сигіль Оксана Василівна
Проктолог завідувач Івано-Франківського підрозділу

Завершила навчання у ДВНЗ “Тернопільський державний медичний університет ім. І.Я. Горбачевського МОЗ України” на медичному факультеті. Пройшла інтернатуру за спеціальністю хірургія у Тернопільський національний медичний університет імені І. Я. Горбачевського…

Веселовський Юрій Тарасович
Керівник

Здобув вишу медичну освіту у Тернопільському державному медичному університеті за спеціальністю “лікувальна справа”. Пройшов інтернатуру по хірургії та отримав сертифікат лікаря-хірурга. Отримавши спеціалізацію по проктології почав працювати лікарем – проктологом….

Лікар проктолог у Хмельницькому Неміш Петро Любомирович
Лікар-хірург-проктолог
Хмельницького підрозділу

Закінчив навчання у Буковинському державному медичному університеті на факультеті “Лікувальна справа”. Пройшов інтернатуру за спеціальністю “Хірургія ” у Івано-франківському державному медичному університеті. Працював лікарем – хірургом у Городенківській ЦРЛ  Івано-Франківської…

Лікар проктолог у Тернополі Павлюк Сергій Володимирович
Лікар-хірург-проктолог
Тернопільського підрозділу

Завершив навчання у ДВНЗ “Тернопільський державний медичний університет ім. І.Я. Горбачевського МОЗ України” на медичному  факультеті. Пройшов інтернатуру за спеціальністю хірургія  у академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика. Після чого отримав…

Клініки проктології Веселовського функціонують в чотирьох містах України – Тернополі, Хмельницькому, Івано-Франківську та Рівному. У кожному з центрів працюють висококваліфіковані лікарі, на прийом до яких можна потрапити з особливою зручністю.

Запис до проктолога онлайн

Поліклініка без черг – це реальність, яку втілюють в медичних центрах Веселовського. Все це завдяки можливості онлайн-запису на прийом. Досить лише відкрити офіційний портал клініки, ввести свої дані і вказати необхідне місто для відвідування медцентру.

Після заповнення форми вам телефонує асистент лікаря для узгодження дати та часу прийому. Вам не потрібно чекати свого часу в черзі і стикатися зі скупченням людей. У клініці тільки ви і медичний персонал.

Якщо у вас не виходить відвідати лікаря-проктолога, ви можете скасувати запис онлайн. Таким чином інший пацієнт отримає можливість потрапити до фахівця.

Переваги запису до проктолога на офіційному сайті

Записатися до проктолога через Інтернет можна зі смартфона або комп’ютера. Крім загальних даних, ви можете відразу вказати ваші побажання.

Онлайн-запис значно підвищує звертання пацієнтів до медичного центру за наданням допомоги і призначенням лікування. Також пацієнтів закликають записуватися в Інтернеті для зручного планування робочого часу проктолога. Так, лікар може приділити кожному хворому більше часу.

Сучасна система дозволяє фахівцями займатися своїми прямими обов’язками. Організаційну та паперову роботу виконує адміністратор клініки.

Вам необхідно витратити всього кілька хвилин на пошук лікаря і дистанційний запис до нього. Варто зазначити, що ваші дані залишаться в базі клініки, що допоможе зробити наступний запис більш автоматизованим.

move-img.svg
 consultation_image

Безкоштовна консультація з лікарем по телефону та встановлення діагнозу без відвідування амбулаторії

smartphone.svg ЗАМОВИТИ БЕЗКОШТОВНИЙ ДЗВІНОК
Основні переваги
  1. Вам нікуди не потрібно виходити, ви можете зробити це будь-де
  2. Ви відразу спілкуєтесь з лікарем, без посередників
  3. Лікар з’ясовує усі ваші проблеми щодо стану здоров’я
  4. Встановлює попередній діагноз
  5. При можливості призначає вам консервативне лікування на кілька днів
  6. У 90% випадках проходити обстеження в клініці не потрібно
  7. Ви здорові та насолоджуєтесь життям