Онлайн консультація по телефону з лікарем проктологом

Лікар проктолог в місті Івано-Франківськ Неміш Петро Любомирович
Медичний директор
(Головний лікар)

Закінчив навчання у Буковинському державному медичному університеті на факультеті “Лікувальна справа”. Пройшов інтернатуру за спеціальністю “Хірургія ” у Івано-франківському державному медичному університеті. Працював лікарем – хірургом у Городенківській ЦРЛ  Івано-Франківської…

Лікар проктолог в місті Тернопіль Павлюк Сергій Володимирович
Лікар-хірург-проктолог
Тернопільського підрозділу

Завершив навчання у ДВНЗ “Тернопільський державний медичний університет ім. І.Я. Горбачевського МОЗ України” на медичному  факультеті. Пройшов інтернатуру за спеціальністю хірургія  у академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика. Після чого отримав…

Лікар проктолог в місті Рівне Кондратюк Олександр Васильович | Proctolikar
Лікар-хірург-проктолог
Рівненського підрозділу

Поступив у Буковинську державну медичну академію на факультет “лікувальна справа”. Після закінчення навчання проходив інтернатуру на факультеті післядипломної освіти, де і отримав спеціальність лікаря- хірурга. У подальшому працював лікарем-хірургом у…

Лікар проктолог в місті Хмельницький Кузів Андрій Романович | Proctolikar
Лікар-хірург-проктолог
Хмельницького підрозділу

Завершив навчання у Івано-Франківському державному медичному університеті. Отримав спеціальність лікара – хірурга. Працював лікарем – хірургом у лікарні міста Олександрія кіровоградської області. Пройшовши  курси по проктології та отримавши сертифікат почав…

Онлайн консультація – це сучасний вид прийому у лікаря, який здійснюється в особливих випадках. Вам не потрібно виходити з дому для того, щоб отримати висновок лікаря і почати призначене лікування.

Для чого потрібна онлайн консультація?

Дистанційний прийом у проктолога – це зручна процедура відвідування лікаря в разі, якщо ви не можете залишити житло. Такий тип візиту до лікаря здійснюється в наступних ситуаціях:

  • Пацієнт є переносником інфекційного захворювання, проте в цей момент його турбують питання або конкретні симптоми.
  • Людина знаходиться у віддаленому населеному пункті або іншій країні, де йому не можуть надати медичну допомогу.
  • Потрібна швидка відповідь на питання, пов’язане з проктологією.
  • Необхідна консультація з хронічних захворювань.

У деяких випадках такого виду консультації досить для розв’язання певної проблеми.

Переваги онлайн консультації лікаря в клініці проктології Веселовського

Для отримання консультації вам не потрібно виходити з дому. Спілкування з лікарем відбувається без посередників. Спеціаліст з’ясовує ваші проблеми щодо стану здоров’я, ставить попередній діагноз, і також при необхідності призначає консервативне лікування на кілька днів. У 90% випадках не потрібно проходити обстеження в клініці.

Онлайн візит до проктолога має свої переваги:

  • Простий спосіб зв’язку (телефон або соціальні мережі).
  • Вибір зручного часу.
  • Відсутність витрат на засоби індивідуального захисту і транспорт.
  • Економія часу.
  • Рекомендації лікаря-проктолога в електронному вигляді.
  • Відсутність черг.

У проктологічній клініці Веселовського даною послугою користуються багато пацієнтів. Для реєстрації на онлайн прийом необхідно заповнити заявку на офіційному сайті клініки. Після цього протягом 5 хвилин з вами зв’яжеться асистент лікаря для узгодження зручної дати й часу консультації.

У призначений день і час доктор подзвонить вам телефоном або за допомогою вибраного вами зв’язку. Після закінчення візиту онлайн проктолог підготує для вас висновок в електронному вигляді.

Варто пам’ятати, що дистанційна консультація не замінює особистий похід до лікаря, особливо якщо мова йде про серйозні патології. Такий прийом допомагає розібратися з основними питаннями.

Якщо у вас є документи, які свідчать про проктологічне захворювання, надайте їх лікарю при зборі анамнезу.

Фахівець не ставить діагноз дистанційно. Він лише може висловити певні рекомендації виходячи з наданої вами інформації, направити на проходження діагностики або очний візит.

Лікарі клініки Веселовського забезпечують пацієнтові повну конфіденційність, як і при особистому прийомі. Ви можете бути абсолютно впевнені в збереженні лікарської таємниці.