Проктологічна Амбулаторія

UA EN

Питання

Задати запитання:

Ім'я:
Email:
Телефон:
Запитання:
18 травня, 2017
Петро

Системні кровотечі ,періодичність 55 днів спокою,і знову повтор до 20 днів_Яка вартість ваших послуг?

Лікар-проктолог

Щоб дати відповідь на Ваше запитання, потрібно пройти повне проктологічне обстеження, встановити точний діагноз. Лише після цього можна буде сказати вартість лікування залежно від виявленої проблеми. Зателефонуйте (097)-0352-103!


03 квітня, 2017
Надія

Чи лікується гімерой 3 стадії і яким методом

Лікар-проктолог

В частині випадків геморой третього ступеня може лікуватися без операції за допомогою лігування латексними кільцями. Для вирішення можливості цього лікування слід провести аноскопію і оцінити внутрішні гемороїдальні вузли.


26 жовтня, 2016
Світлана

Скажіть, будь ласка, як проводиться обстеження на спеціальному кріслі чи кушетці? Чи потрібно мати з собою якийсь оглядовий набір , медичні шорти? Як готують пацієнта до обстеження? Дякую.

Лікар-проктолог

Обстеження проводиться на спеціальному кріслі. Не потрібно нічого приносити. Про всі нюанси підготовки Вас проінформує адміністратор під час запису.


24 жовтня, 2016
Ігор

У ваші амбулаторії приймають дітей до 18 років?

Лікар-проктолог

На жаль, не приймаємо. Цим займається дитяча проктологія.


27 вересня, 2016
Наталя

Як треба готуватися до діагностики гемарою чи треба приймати якісь ліки?

Лікар-проктолог

Для підготовки до аноскопії слід очистити пряму кишку від калу. Це можна зробити за допомогою очисних або медикаментозної клізми. Про те, як правильно їх провести, а також інші нюанси підготовки, Ви можете уточнити за телефоном (097) 0352-103.