Проктологічна Амбулаторія

UA EN

Відгуки

20 листопада, 2017
Тетяна, Рівне

Відвідувала лікаря Катерину Юхимівну. Лояльна, комфортне ставлення, професіонал. З розумінням віднеслася до проблеми та завбачливо розповіла про наслідки. Вдячна за розуміння та турботу, а також за надану допомогу. У разі виявлення проблеми у когось із знайомих, я 100% порекомендую цього спеціаліста. 


20 листопада, 2017
Анонім, Рівне

Я лікувався в лікаря Яцук Катерини Юхимівни. Я дуже задоволений і раджу лікуватися тут. 


20 листопада, 2017
Михаил, Рівне

Я дуже вдячний Яцук Катерині Юхимивній за хороше ставлення та лікування, до якого лікар віднеслася відповідально. Раджу всім. І також дякую персоналу за приємність.


17 листопада, 2017
Анонім, Рівне

Була на прийомі у лікаря Яцук Катерини Юхимівни. Дуже ввічливий, хороший лікар. Все дуже добре, коректно і доступно пояснила. 


17 листопада, 2017
Мирослав, Івано-Франківськ

Хочу подякувати амбулаторії, а саме Юрію Тарасовичу за його професіоналізм. Операцію провів дуже швидко і безболісно. Дуже приємний і привітний персонал.


16 листопада, 2017
Мирослава Д., Рівне

Щиро вдячна Катерині Юхимівні за лікування, дуже уважне ставлення до пацієнта. Я задоволена лікуванням. Зичу лікарю і обслуговуючому персоналу здоров'я, щастя, благополуччя і залишатись такими уважними до пацієнтів завжди.


15 листопада, 2017
Марія, Тернопіль

Я дуже задоволена результатом лікування. Персонал чудовий, лікар прекрасний спеціаліст: все пояснить, роз'яснить про проблему. Одним словом - "ДЯКУЮ!".


15 листопада, 2017
Світлана Г., Тернопіль

Дуже вдячна, що доля привела мене в проктологічну амбулаторію до чудових і приємних людей. Дякую Яцук Катерині Юхимівні за її професіоналізм, добродушність, доброту і милосердя. Бажаю міцного здоров'я, наснаги в нелегкій роботі, бути завжди таками доброзичливими і люб'язними, як сьогодні. 


13 листопада, 2017
Юлія, Тернопіль

Дуже задоволена лікуванням та консультацією. Лікар все доступно та зрозуміло пояснює. Задоволена. Претензій немає. 


13 листопада, 2017
Назар, Івано-Франківськ

Насамперед хочу висловити свою подяку лікарю Веселовському Ю.Т. за допомогу та якісне лікування. Він справді професіонал своєї справи. Окрему подяку хочу висловити персоналу "Проктологічної амбулаторії". Тут справді працюють привітні та професійні люди.


07 листопада, 2017
Оксана С., Рівне

Це чудова амбулаторія, куди приємно зайти. Привітний персонал. Лікар Катерина Юхимівна - чудовий лікар. Поясне, розкаже доступно. Я дуже вдячна їй за лікування. Таких лікарів має бути більше. Є з чим порівняти. Дякую!


07 листопада, 2017
Людмила, Івано-Франківськ

Пройшла лікування швидко, безболісно. Дуже задоволена. Лікарі і персонал дуже кваліфіковані і привітні. Дуже вдячна всім!


06 листопада, 2017
Іван М., Рівне

Відвідування проктолога Катерини Юхимівни мені сподобалося. Відношення до мене було яскраве, доброзичливе. Всі рекомендації, які давала лікар виконувалися добросовісно, про що свідчить результат. Бажаємо міцного здоров'я колективу проктологічної клініки, успіхів у роботі. 


03 листопада, 2017
Людмила П., Рівне

Відвідавши проктолога Катерину Юхимівну, я сміливо можу сказати, що не потрібно боятися своєї проблеми, оскільки завжди знайдуться люди, які допоможуть в потрібний момент і вони знають, що роблять. Дякую проктологу Катерині Юхимівні і всьому персоналу за теплий і легкий прийом, оскільки не завжди зустрінете у наш час таких хороших і добрих працівників своєї справи. Дякую! 


02 листопада, 2017
Світлана К., Рівне

Щиро вдячна лікарю Катерині Юхимівні за відновлення повноцінного стану мого здоров'я. Катерина Юхимівна - лікар від Бога з золотими руками і серцем. Дуже Вам вдячна! 


02 листопада, 2017
Зоя М., Рівне

Щира подяка лікуючому лікарю Катерині Юхимівні за професійну допомогу. Подяка всьому персоналу амбулаторії за хороше ставлення, порядність. Радитиму вашу амбулаторію знайомим, якщо виникне така потреба. 


01 листопада, 2017
Любов Ф., Рівне

Я відвідала проктолога перший раз в житті. Були підозри на захворювання, але вони не виправдались, чому я безмежно рада. Лікар Яцук Катерина Юхимівна уважно вислухала, прокоментувала. При детальному огляді більш поглиблено розповіла про наявні симптоми, надала рекомендації про подальшу мою поведінку та харчування. Лікар уважна, ввічлива. Кабінет світлий, чистий, клініка на самому високому рівні. Була приємно вражена. В подальшому спостерігатись буду тут із задоволенням. Дякую за консультацію і обстеження!


01 листопада, 2017
Наталія, Івано-Франківськ

Найщиріші слова вдячності Юрію Тарасовичу та всьому колективу амбулаторії. Перш за все за професіоналізм, порядок та людяне відношення до пацієнта. Здоров'я всім та вдячних пацієнтів!


01 листопада, 2017
Юлія Д., Рівне

Дуже дякую Яцук Катерині Юхимівні за лікування та гарне пояснення щодо профілактики захворювання. Буду рекомендувати знайомим цю клініку і хорошого лікаря. 


01 листопада, 2017
Анонім, Тернопіль

Пройшов лікування з видалення 2-ох вузлів на прямій кишці. Зовсім безболісно, результатом задоволений. Лікар, персонал, умови - супер! Відчувається європейський підхід до справи. Дякую!!!


26 жовтня, 2017
Юрій, Івано-Франківськ

Дуже вдячний за надані послуги, все пройшло на вищому рівні!


25 жовтня, 2017
Анонім, Івано-Франківськ

Дуже вдячний лікарю та медперсоналу. Робота зроблена на відмінно. Бажаю Вам всього найкращого!


24 жовтня, 2017
Анонім, Рівне

Дуже дякую Катерині Юхимівні за лікування. Лікар від Бога. Страждала проблемою 2 роки, а вилікувалась за пару місяців. Ще раз дякую. 


21 жовтня, 2017
Олександр, Рівне

Адекватне відношення + професіоналізм. Результатом задоволений. Лікар - Яцук Катерина Юхимівна.


19 жовтня, 2017
Віра Д., Рівне

Щиро дякую лікарю-проктологу Яцук Катерині Юхимівні та медсестрі Людмилі за хороше, людське, легке відношення до пацієнта. Приємно з Вами працювати, спілкуватися. Велике дякую. 


18 жовтня, 2017
Ірина Я., Рівне

Щиро вдячна за чудове ставлення та коректний підхід до делікатних проблем Катерині Юхимівні та її помічниці. Успіхів Вам! 


17 жовтня, 2017
Анонім, Рівне

Шановне керівництво Проктологічної амбулаторії! Хочу висловити подяку усьому складу персоналу за поважне ставлення до моєї проблеми, а особливо моєму лікуючому лікарю Катерині Юхимівні Яцук! Звернувшись до неї, було виявлено на діагностиці 2-гу стадію геморою. Грамотно розтлумачивши суть проблеми, її наслідки, Катерина Юхимівна порекомендувала певними процедурами позбавитись її, на що я погодився та не пожалкував. Два місяці лікування пройшли швидко та безболісно. Дякую Вам за все! Кар'єрного вам зростання та вдалих перемог над цими недугами. 


12 жовтня, 2017
Марія, Рівне

Дуже дякую за лікування! Приємне та привітне відношення до клієнтів, корисні поради та безболісне лікування, при якому щодня ходила на роботу і ніхто навіть не здогадувався, що проходжу лікування. Дуже класно, що в Рівному є така допомога.


12 жовтня, 2017
Анонім, Рівне

Я проходив лікування у лікаря Яцук Катерини Юхімівни. Результатом  задоволений і зауважень не маю. 


10 жовтня, 2017
Вдячна пацієнтка, Рівне

Хочу висловити свою подяку усій проктологічній амбулаторії і найбільше лікарю Яцук Катерині Юхимівні. Низький вам уклін за ваші цілющі руки і нелегку працю. Всім дуже задоволена: і ставленням, і чистотою, і станом мого здоров'я після лікування. І хочу всім сказати, хто буде це читати, щоб не боялись лікувати цю болячку неприємну. Дякую Катерина Юхимівна. Бажаю вам здоров'я і сил, щоб побільше людей ви вилікували.


Написати відгук:

Ім'я:
Email:
Відгук: