Проктологічна Амбулаторія

UA EN

Відгуки

20 квітня, 2018
Павло О., Рівне

Дуже дякую лікарю Яцук Катерині Юхимівні, вона лікар від Бога, знає свою професійну справу, дуже добре пояснює. Перший раз зустрів такого лікаря. В короткий час позбавила мене від болю. В Проктологічній абулаторії обслуговування на вищому рівні, всі приємні і привітні. Дуже дякую всім, а саме більше Катерині Юхимівні. Щастя і здоров'я Вам.


20 квітня, 2018
Неля К., Рівне

Пройшла курс лікування в амбулаторії, на яке довгі роки не могла зважитися. Завдяки професіональному та коректному підходу лікаря Яцук Катерини Юхимівни, та всього персоналу, позбулась хронічної хвороби, яка позначалася на якості життя. Лікування проходило майже безболісно, що давало можливість не залишати роботу. Я дуже вдячна Катерині Юхимівні за її професіоналізм, дбайливе та коректне ставлення до пацієнтів. Хотілося б побільше таких лікарів в нашій країні!!! Буду рекомендувати вашу клініку всім знайомим. 


20 квітня, 2018
Олена Г., Рівне

Я дякую лікарю Яцук Катерині Юхимівні за її професійну справу, за добрі поради в лікуванні. Дякую Катерині Юхимівні за те, що вона допомогла мені позбутися хронічної хвороби, яка турбувала мене кілька років. Лікування безболісне та чітке. Я дуже дякую всьому персоналу, а саме Катерині Юхимівні лікарю від Бога. Рекомендую проктологічну клініку всім. Дякую! 


20 квітня, 2018
Ольга, Івано-Франківськ

Сподобалось все дуже!!! Дуже дякую колективу Проктологічної амбулаторії за кваліфіковану допомогу на вищому рівні!!! Успіхів, терпіння, натхнення  у вашій не легкій праці!!! І нехай Господь благословить Вас рясно!!! Моїй радості, що я одужала, не має меж!!! Величезне Дякую!!! І особистий уклін Олені Миколаївні!!!


19 квітня, 2018
Анастасія К., Рівне

Дуже дякую Яцук Катерині Юхимівні, вона професіонал своєї справи, дуже зрозуміло пояснила проблему і її вирішення, за короткий термін позбавила мене від болю. В проктологічній амбулаторії обслуговування на найвищому рівні, всі приємні, ввічливі, привітні. Дуже дякую за швидке і безболісне лікування. 


19 квітня, 2018
Анонім, Рівне

Дякую "Проктологічній амбулаторії" за привітний персонал, компетентних лікарів та відповідальність перед клієнтами. Окрема вдячність лікарю, у якого проходила лікування - Домбровському Олександру Анатолійовичу. Дуже уважний і освічений лікар. 


19 квітня, 2018
Надія, Тернопіль

За місяць лікування позбулась дискомфорту в анальному проході, який був викликаний тріщинами прямої кишки. Щиро вдячна проктологічній амбулаторії за кваліфіковану допомогу у лікуванні. Рекомендую звертатись у цей заклад для вирішення подібних проблем!


19 квітня, 2018
Юрій, Тернопіль

Хочу висловити подяку Зварич Олександру Богдановичу за безболісне лікування та чудове ставлення. Геморой 1 ступеня вилікували за дві процедури інфрачервоної фотокоагуляції? які займають всього 5 хвилин. Лікування пройшло успішно і абсолютно безболісно, за що велике Вам дякую.


18 квітня, 2018
Микола Я., Рівне

Лікувався в Яцук Катерини Юхимівни. Щиро вдячний за підхід, відношення та результат. 


18 квітня, 2018
Анонім, Рівне

Отримала консультацію від лікаря Яцук Катерини Юхимівни. Дуже вдячна за повну інформацію надану щодо моєї проблеми. Катерина Юхимівна професійно роз'яснила суть проблеми та шляхи лікування. Обов'язково буду звертатись в разі необхідності. Дякую!


18 квітня, 2018
Тетяна Т., Рівне

Щиро дякую лікарю Катерині Юхимівні за лікування, людське відношення, також медсестрам цього закладу. Міцного здоров'я, терпіння, всіх-всії благ.


18 квітня, 2018
Анонім, Рівне

Лікування пройшло чудово, комфортно, якісно! Дуже зручно позбутися такої незручної проблеми у Вашій клініці. Дякую Катерині Юхимівні за її працю! Успіхів і багато пацієнтів. 


17 квітня, 2018
Наталя Ш., Рівне

Зіткнувшись з проблемою геморою, для мене як жінки, важливо було знайти лікаря-проктолога саме жінку. По пошуку в інтернеті мені пощастило знайти Проктологічну амбулаторію, де працює Яцук Катерина Юхимівна. З першого прийому я зрозуміла, що Катерина Юхимівна професіонал в області проктології. Мене приємно вразило відношення усього медичного персоналу закладу, сервіс, обслуговування на європейському рівні. А саме головне - я позбулася проблеми, я задоволена лікуванням. Тепер своїм знайомим і рідним буду рекомендувати ваш медичний заклад. Дуже всім дякую за лікування, а особливо дякую Катерині Юхимівні.


12 квітня, 2018
Світлана Василівна, Івано-Франківськ

Щиро вдячна лікарю Гаврилюк Олені Миколаївні за її професійне лікування, і її колективу за їх ставленню до пацієнтів.


12 квітня, 2018
Анонім, Рівне, Рівне

Пройшов лікування в проктологічній клініці м.Рівне. Пройшовши лікування, я позбувся всіх  проблем, які мене турбували. Лікар, який мене лікував, Домбровський Олександр Анатолійович, лояльно відніся до моїх проблем. Після лікування всі дискомфорти і проблеми зникли, і я їм за це дякую. Лікар з великої букви, раджу звертатися, я всім задоволений. Персонал також є приємний і знають свою роботу. Дякую Всім. Я дуже задоволений цією клінікою. 


11 квітня, 2018
Надія Василівна, Івано-Франківськ

Я щиро вдячна амбулаторії, а особливо лікарю Гаврилюк Олені Миколаївні за її професійне лікування і ввічливе відношення. Приємний і ввічливий колектив. Дай Бог всьому персоналу міцного здоров'я за те, як вони стараються оздоровити людей. Я йду додому задоволена своїм лікуванням. Бажаю, щоб лікарі так і дальше працювали і оздоровляли людей. Всіх вам благ і Божого Благословення.


11 квітня, 2018
Анонім, Рівне

Я дуже задоволена обслуговуванням лікарів. Лікар Домбровський О. надає дуже високу рекомендацію, за декілька днів я повністю вилікувалась. 


07 квітня, 2018
Анатолій Рівне, Рівне

Дуже радий, що випадково потрапив на обстеження саме в цей заклад. Процедури і операція були безболісні. Оплатив за лікування частинами, плюс отримав велику знижку. Результатом дуже задоволений, оскільки заразом вирішились супутні проблеми. Величезна подяка лікарю Яцук Катерині Юхимівній та всьому персоналу.


06 квітня, 2018
Наталія , Івано-Франківськ

Щиро вдячна працівникам цієї клініки, а особливо лікарю Гаврилюк О. М. за її підхід до клієнтів та професіоналізм у своїй роботі. Дуже вдячна за допомогу.


05 квітня, 2018
Іван , Івано-Франківськ

Дякую лікарям за хороше лікування, особливо Гаврилюк О. М. Задоволений її професійним підходом до лікування моєї проблеми. Дякую працівникам амбулаторії за гарно організовану роботу по прийому хворих, за теплу обстановку. Не втрачати рівня! Так тримати!


02 квітня, 2018
Дмитро В., Рівне

Обслуговування на найвищому рівні. Щодо процедур, то усі вони безболісні і безстресові. Лікар Яцук К.Ю. надає усі необхідні рекомендації під час і після лікування, пропонує надавати консультації по телефону в будь який час. Лікування дуже професійне. Вже за день після видалення тромбозу зникли усі больові відчуття, лікування не напрягає, а лікар "усе розуміє". 


02 квітня, 2018
Галина, Тернопіль

Дуже вдячна лікарю Зваричу О.Б. та медперсоналу за ввічливість та чуйне ставлення до пацієнтів. Позбавили мене дискомфорту, який мучив мене довгі роки. Щиро вдячна всім працівникам проктологічної амбулаторії.


30 березня, 2018
Людмила, Тернопіль

Дуже приємно вражена від прийому адміністрації і лікаря Зварича О.Б. За дві неділі мене вилікували від неприємного дискомфорту. Великі спасибі.


30 березня, 2018
Дмитро Миколайович, Івано-Франківськ

Щиро дякую працівникам амбулаторії, особливо лікуючому лікарю Олені Миколаївні Гаврилюк, за професійний підхід до справи. Все сподобалось, усім всього найкращого.


30 березня, 2018
Анонім, Рівне, Рівне

Кваліфікований лікар Домбровський Олександр Анатолійович, привітний персонал. Дуже вдячна за допомогу. 


29 березня, 2018
Анонім, Рівне

Надали вчасну консультацію стосовно проблемних питань.Обстеження пройшло на високому рівні, безболісно і комфортно. Лікар - Яцук Катерина Юхимівна - призначила курс лікування дуже влучно. А при повторному огляді надала обширні рекомендації стосовно профілактики хвороб. Прекрасний лікар. Дуже вдячна Проктологічній амбулаторії. 


28 березня, 2018
Ігор, Тернопіль

Я всім задоволений і дуже вдячний Інні Анатоліївні та всьому персоналу клініки за те, що вони помогли вирішити мою проблему. Всім хочу побажати успіхів в їхній роботі і в житті.


26 березня, 2018
Олена С., Рівне

Результатом лікування задоволена. Яцук Катерина Юхимівна чудовий лікар і людина. Буду радити своїм знайомим при потребі звертатись саме до цієї амбулаторії. 


23 березня, 2018
Анонім, Рівне

Результатом лікування задоволена. Лікувалась у Катерини Юхимівни.


21 березня, 2018
Анонім, Рівне

Были жалоби по поводу дискомфорта, проанализировал ринок предложения медуслуг в г.Ровно, сделал выбор в ползу этой клиники, результатом осталса доволен. Было назначено терапевтическое лечение, доктор подробно расказал о различных методах лечения и профилактики. Медперсонал вежлив, приятное отношения, полная конфеденцыальность, не приходиться ожидать очереди с другими пациентами. В целом доволен. При возниковение снова проблем планирую обращаться именно сюда. Спасибо медперсоналу и лично доктору Домбровському О.А. 


Написати відгук:

Ім'я:
Email:
Відгук: