Проктологічна Амбулаторія

UA EN

Відгуки

16 лютого, 2018
Роман, Івано-Франківськ

Лікування пройшло  чудово. Персонал відноситься до всіх приємно, ввічливо. Побажання, щоб зробили пандус для людей на візочках. Лікуванням дуже задоволений.


15 лютого, 2018
Наталія Л., Рівне

Я дуже рада, що потрапила до Вашого медичного центру. Дуже хороший лікар Яцук Катерина Юхимівна, хороший медперсонал. Хай Вам щастить. Дуже була рада з Вами познайомитись. 


15 лютого, 2018
Інна Ю., Рівне

Отримала кваліфіковану допомогу в особі лікаря Яцук К.Ю. Хочу відмітити не тільки професійні якості лікаря-проктолога, а й доброзичливе, людське ставлення до пацієнта. Так тримати! Реноме мед. закладу позитивне. Р.s. Рекомендую.


15 лютого, 2018
Микола, Івано-Франківськ

Дуже вдячний персоналу амбулаторії за гарне відношення, особливо лікарю Гаврилюк Олені Миколївні за професійне лікування.


15 лютого, 2018
Сергій, Тернопіль

Наданими послугами цілком і повність задоволений. Все на високому рівні. Претензій жодних немаю. 


14 лютого, 2018
Оксана М., Рівне

Дякуючи Катерині Юхимівні позбавилася проблеми, яка довго заважала повноцінно вести спосіб життя. Під час лікування колектив проявив доброзичливість, уважність і розуміння. Тому за Все Дякую!


12 лютого, 2018
Анонім, Рівне

Дуже хороше ставлення лікаря Домбровського Олександра Анатолійовича та персоналу; якісне лікування;індивідуалізм до кожного пацієнта. Величезне спасибі!


12 лютого, 2018
Наталія, Тернопіль

Хочу висловити велику подяку усім працівникам амбулаторії. Усі надзвичайно ввічливі і привітні, зі знанням і професійним виконанням своєї роботи. Особлива вдячність Ненашко Інні Анатоліївні. Це не просто професіонал, а лікар з великої букви і, що особливо вразило, ще й дуже чуйна і добра людина. Всі процедури виконуються максимально делікатно і швидко. Окремий підхід до кожного пацієнта і його проблеми. Щиро дякую!!! 


09 лютого, 2018
Ганна П., Рівне

Прийом здійснився у зручний час. На рецепшені зустрічали привітні дівчата. Дуже боялася огляду і лікування, але марно, все пройшло швидко і безболісно. Вдячна лікарю Яцук Катерині Юхимівні за чуйне відношення та професіоналізм. Зауважень та скарг немаю.


06 лютого, 2018
Інна Н., Рівне

Дуже вдячна лікарю Катерині Юхимівні за розуміння. За три прийоми мені стало набагато краще. Безболісні процедури. Чудовий лікар. Окрема подяка персоналу за добре відношення до пацієнтів. Побільше Вам вдячних пацієнтів. Я задоволена. 


06 лютого, 2018
Тетяна О., Рівне

Пролікувалася в даній амбулаторії. Дуже задоволена ставленням персоналу, а також самим лікуванням. Без відриву від мого життя та роботи вилікувала проблему, яка мене турбувала. Дуже дякую!!! 


06 лютого, 2018
Ольга Д., Рівне

Щиро вдячна Яцук Катерині Юхимівні за допомогу і консультацію!!! Хороший лікар, дякую за індивідуальний підхід і лікування! 


05 лютого, 2018
Юрій В., Рівне

Лікуванням в клініці "Проктологічна амбулаторія " задоволений. Відношення колективу клініки до пацієнта дуже добре. Лікар Домбровський О.А. - спеціаліст своєї справи. В любий час дзвонив і мені надавав консультацію. В цілому, лікуванням в клініці і у лікаря Домбровського Олександра Анатолійовича повністю задоволений. Рекомендую іншим. 


02 лютого, 2018
Анонім, Рівне

Була на прийомі у лікаря Яцук К.Ю. Хочеться відмітити професіоналізм лікаря, провела дуже кваліфіковану консультацію та огляд, все доступно та докладно пояснила і надала рекомендації щодо профілактики. Дякую за вирішення моєї проблеми. 


01 лютого, 2018
Василь, Івано-Франківськ

Дуже вдячний персоналу амбулаторії, а особливо Юрію Тарасовичу! Багато років процвітання.


01 лютого, 2018
Лариса К., Рівне

Дуже вдячна лікарю Яцук К.Ю. за професійне медобслуговування. Лікування дало позитивні результати. Діагноз поставлено конкретно. Почуваю себе зараз набагато краще, ніж в той день, коли прийшлось звернутися по необхідності в Проктологічну амбулаторію. Дякую за професіоналізм. 


30 січня, 2018
Оксана К., Рівне

Повторно була на прийомі у лікаря Яцук Катерини Юхимівної. Як і вперше, провела кваліфікований огляд та консультацію. З перших хвилин відчувається професіоналізм лікаря. Дуже дякую за допомогу, швидку та кваліфіковану. Вся "незручність" пов'язана з такою делікатною моєю проблемою згладжується привітністю та доброзичливістю персоналу. Дякую!!! 


29 січня, 2018
Катя Ш., Рівне

Дякую, що допомогли мені в моїй проблемі. Мене приймала Яцук К.Ю. - вона щира, професійна в своїй роботі, сфері, докладно мені все пояснила. Я рада, що мені допомогли, і хочу написати, або навіть сказати, щоб ті, хто бояться приходити сюди - не бійтесь, тут допоможуть, бо самостійно не вилікуєшся. 


29 січня, 2018
Анонім, Рівне

Я дуже задоволена, що прийшла і звернулася саме в цю лікарню "Проктологічна амбулаторія". Мені сподобався весь медичний персонал, а саме лікар Яцук К.Ю., як віднеслися до моєї хвороби. Не кожен лікар зможе так відноситься до свого пацієнта, тобто якісно робити процедури, міні-операції, чітко відповідати на дані поставлені питання пацієнтом. Всі процедури проходили безболісно. Я дуже вражена лікарем Катериною Юхимівною, її ставленням до своєї роботи. Дякую Вам за все і за Ваш великий професіоналізм. 


26 січня, 2018
Ярослав, Івано-Франківськ

Хочу подякувати амбулаторії, а також лікарю Юрію Тарасовичу, за їх професіоналізм. Дуже щиро дякую.


24 січня, 2018
Михайло М., Рівне

Я очень благодарен доктору Яцук Екатерине Ефимовне за очень хорошее отношение ко мне. Вежливость и доброта, плюс правильный подбор медикаментов мне очень облегчило мою проблему. Советую всем обращаться к Екатерине Ефимовне и Вы почувствуете радость и облегчение.


24 січня, 2018
Анонім, Рівне

Висловлюю свою подяку "Проктологічній амбулаторії" та особливо, Домбровському Олександру Анатолійовичу, за чемне, уважне і турботливе ставлення, професіоналізм в питаннях діагностування, лікування та проведення процедур; роз'яснення причин хвороби та вибір правильного методу лікування, який дозволив у короткі терміни позбутися неприємних симптомів; ретельне з'ясування всіх причин хворобливого стану та рекомендацій щодо підтримання здорового стану організма вцілому і на майбутнє. Щиро зичу міцного здоров'я, миру, матеріального благополуччя, любові та поваги, успіхів та щастя. 


17 січня, 2018
Анонім, Рівне

Молодці, все акуратно, бистро і чітко. Дякую Вам, Домбровський Олександр Анатолійович, що Ви такі є!


17 січня, 2018
Юлія, Тернопіль

Я, Юлія Ігорівна, дуже задоволена роботою лікаря і допоміжних працівників. Хотілось би відмітити високий рівень культури медпрацівників і толерантність лікаря. Дякую! Робота виконана відмінно. Цей заклад дбає про своїх пацієнтів. Відчувається людяність і професіоналізм. Дякую за чудову роботу. 


15 січня, 2018
Надія М., Рівне

Хочу подякувати Яцук Катерині Юхимівні за неймовірну професійність, розуміння та ерудованість у своїй справі!!! 


15 січня, 2018
Аліса О., Рівне

Дуже гарний, компетентний, турботливий лікар Яцук Катерина Юхимівна. Лікування сподобалось, все було докладно роз'яснено, лікування пройшло без ускладнень, велике дякую. 


15 січня, 2018
Анонім, Рівне

Задоволений лікуванням на 100%, все на вищому рівні. Лікар Домбровський О.А. -  майстер своєї справи, робить все  якісно, безболісно, пояснює доступно. Дякую!


11 січня, 2018
Іван І., Рівне

Я лікувався  в проктологічній амбулаторії з приводу геморою у лікаря Яцук Катерини Юхимівної, яка показала себе як дуже добрий лікар. Зробила всі мені процедури. По лікуванні дуже уважна до своїх хворих. Дуже вдячний  за таке ставлення до мене, як до хворого і як до людини. Бажаю вашій проктологічній амбулаторії завжди бути такими уважними до своїх пацієнтів і завжди їм помагати у їх лікуванні. Я дуже дякую всьому колективу проктологічної амбулаторії успіхів у їх ділах, завжди бути на високому рівні лікування. Бажаю всім доброго здоров'я і благополуччя. 


10 січня, 2018
Володимир, Івано-Франківськ

Хочу подякувати амбулаторії, а також лікарю Гаврилюк Олені Миколаївні, за їх професіоналізм, за лікування без болю та швидке виліковування. Дуже щира подяка!


10 січня, 2018
Анонім, Рівне

Хочу подякувати Катерині Юхимівні. Все сподобалось. 


Написати відгук:

Ім'я:
Email:
Відгук: