Проктологічна Амбулаторія

UA EN

Відгуки

22 вересня, 2017
Богдан, Рівне

Дуже вдячний моєму лікарю Яцук Катерині Юхимівні та проктологічній амбулаторії за можливість лікуватись із задоволенням. Дякую за чесність, обстеження, діагноз, проведене лікування і час, що мені приділили. Впевнений, що все надійно і обов'язково рекомендуватиму вас близьким. Результат вартий кожної заплаченої копійки. Катерина Юхимівна, в захваті від вас як від лікаря і як від людини. Так продовжувати! Вам і вашому чудовому колективу сил, успіхів і вдячних пацієнтів.


21 вересня, 2017
Анонім, Івано-Франківськ

Хочу подякувати лікуючому лікарю Юрію Тарасовичу та всьому медперсоналу за добре виконану роботу, за хороше ставлення і за теплий прийом. Бажаю і далі працювати з таким же ентузіазмом, не хворіти і завжди мати веселу усмішку! Дякую.


15 вересня, 2017
Анонім., Рівне

Хочу залишити наступний відгук. Ставлення професійне, уважне, надано відповіді на всі запитання, консультацію отриманно повністю. "Операцію" проведено безболісно, акуратно, професійно. Залишились позитивні враження. Лікуючий лікар Домбровський О.А. 


15 вересня, 2017
Наталія Г., Рівне

Пройшла лікування у проктологічній амбулаторії, результатом задоволена. Відновний період зайняв 3-4 дні, через тиждень взагалі і сліду від хвороби не залишилося. Окрема подяка Катерині Юхимівні-кваліфіковану спеціалісту і просто приємній людині. Все дуже доступно пояснила, дала відповіді на всі хвилюючі питання. Дякую. Більше Вам вдячних пацінтів.


14 вересня, 2017
Анонім., Рівне

Дуже дякую лікарю-проктологу Яцук Катерині Юхимівні та обслуговуючому персоналу за добре ставлення, кваліфіковану роботу та професіоналізм. 


11 вересня, 2017
Ганна Г., Рівне

Задоволена результатом лікування, дуже добре відношення до пацієнтів, хороший колектив. Велика подяка лікарю Яцук Катерині Юхимівні - дуже хороший лікар. Велика подяка. 


11 вересня, 2017
Марія Б., Рівне

Спасибі лікарю Яцук Катерині Юхимівні за детальний огляд та доречну консультацію.


07 вересня, 2017
Анонім, Івано-Франківськ

Дякую за допомогу. Вдячний за процедуру.


04 вересня, 2017
Алла Д., Рівне

Побільше б таких лікарів, як Яцук Катерина Юхимівна! Професійність, чуйність. Дуже вдячна за доступні роз'яснення і допомогу у виборі способу лікування! Дякую Вам! 


04 вересня, 2017
Ірина, Тернопіль

Дуже вдячна за допомогу. Дуже дякую ввічливому персоналу, а саме Інні Анатоліївні за справжню турботу і допомогу. Інна Анатоліївна справжній майстер свого діла. 


04 вересня, 2017
Анонім, Івано-Франківськ

Дякую за допомогу і компетентність!


31 серпня, 2017
Наталя, Тернопіль

Дуже дякую за якісну та швидку допомогу. У вас працює привітний персонал та справжні майстри своєї справи.


31 серпня, 2017
Олена Б., Рівне

Дуже-дуже-дуже вдячна працівникам амбулаторії за душевність, професіоналізм, увагу і щирі посмішки, з якими всі неприємні відчуття переносяться легко! Особлива подяка Катерині Юхимівні за професіоналізм, ставлення до хворих! Бажаю, щоб життя Вам посміхалось! 


31 серпня, 2017
Леонід М., Рівне

Мені дуже сподобався огляд. Дякую за хороше ставлення до пацієнтів і діагноз. 


30 серпня, 2017
Анонім, Рівне

Проходила лікування в проктологічній клініці, результатом задоволена, неочікувала, що все пройде мінімально безболісно і порівняно швидко. Персонал чудовий, доброзичливий. Обстановка спокійна. Дякую особливо Домбровському Олександру Анатолійовичу за чудове лікування, особливий підхід до кожного пацієнта. Також вразила клініка своєю чистотою і порядком. Дякую усьому персоналу клініки. 


29 серпня, 2017
Наталія, Рівне

Дуже задоволена лікуванням у клініці, а найголовніше результатом. Катерина Юхимівна - доступно пояснила проблему, розповіла про шляхи вирішення та у найкоротший час допомогла. Дякую і лікарю, і медсестрам за турботу. Буду рекомендувати знайомим! Дякую!


29 серпня, 2017
Анонім, Рівне

Лікар Домбровський Олександр Анатолієвич дуже професійний. Персонал уважний, ввічливий. 


28 серпня, 2017
Анонім, Рівне

Мій лікар Яцук Катерина Юхимівна. Довго збиралася, довго вибирала лікаря і задоволена, що мій вибір прийшовся на Катерину Юхимівну. Лікар з великої букви, добре знає свою справу. Рекомендую всім по потребі. Дуже вдячна. 


16 серпня, 2017
Валентина М., Рівне

Дуже вдячна проктологічному відділенню з лікарем Яцук Катериною Юхимівною за лікування і сердечне відношення. З повагою!


11 серпня, 2017
Андрій, Тернопіль

Я повністю задоволений послугами проктологічної амбулаторії і вдячний за професійне лікування. 


11 серпня, 2017
Галина Г., Рівне

Дуже задоволена сервісом клініки та консультацією лікаря Яцук Катерини Юхимівни. Я відчула, що це є лікар з дуже високою кваліфікацією і хорошою душею та відчуває біль кожної людини. Більше б таких лікарів в Україні, тоді б все змінилося  на краще. Я дуже дякую. 


09 серпня, 2017
Анастасія, Рівне

Дуже задоволена сервісом клініки.Якщо чесно, то вперше в сфері медецини я відчула себе людиною. Вперше я не бігала за лікарями, а лікар панькалась зі мною, як з малою дитиною. Вдячна Катерині Юхимівні  за чудове лікування, за її відношення, розуміння, піклування, відкритість і доступність. І ще мені вперше на стільки в подробицях пояснили мій діагноз, хід операції, задавали багато питань по інших моїх хворобах. Дякую. 


08 серпня, 2017
Михайло, Рівне

Персонал привітний та ввічливий. Дуже вдячний Олександру Анатолійовичу за кваліфіковану допомогу та чудове ставлення при лікуванні і реабілітації.


08 серпня, 2017
Тетяна Н., Рівне

Я проходила огляд та лікування у лікаря Домбровського Олександра Анатолійовича, отримала кваліфіковану допомогу у вирішенні своєї проблеми. Лікар та медсестра дуже гарно та ввічливо ставляться до пацієнта. Дуже вдячна лікарю та всьому персоналу за розуміння. 


07 серпня, 2017
Петро Т., Рівне

Будучи на лікуванні у лікаря Яцук Катерини Юхимівни, отримав висококваліфіковану допомогу у такій складній ситуації. Лікар проводить все акуратно і дає хорошу консультацію- за що особлива подяка. 


02 серпня, 2017
Володимир, Тернопіль

Я, Володимир, дуже вдячний за лікування персоналу амбулаторії, задоволений результатом та відношенням лікаря до мене. 


02 серпня, 2017
Вікторія Г., Рівне

Дуже дякую Катерині Юхимівні за надану допомогу. Надзвичайно хороший спеціаліст. Надала правильне та швидке лікування. Результат безперечно ідеальний. Величезне Вам спасибі!!! 


28 липня, 2017
Світлана, Тернопіль

Дуже вдячна за професійно надану допомогу лікарю Ненашко Інні Анатоліївні. Надзвичайно приємний і турботливий персонал. Дуже дякую!


28 липня, 2017
Марина, Тернопіль

Доброго дня! Хочу поділитися своїми враженнями. Була на консультації у клініці. Чудовий, чуйний персонал, розуміння проблеми, чітко описала можливі методи лікування. Велике спасибі за професіоналізм і чуйне ставлення до пацієнта.


28 липня, 2017
Віталій К., Рівне

Лікуючись від геморою, дуже задоволений лікуванням, мене лікувала Яцук Катерина Юхимівна. Дякую!


Написати відгук:

Ім'я:
Email:
Відгук: