Проктологічна Амбулаторія

UA EN
Статті / Все про Геморой / Як вилікувати геморой?

Як вилікувати геморой?

На сьогоднішній день у світі геморой є проблемою вирішеною. Дуже приємно, що Тернопіль активно підтримує ці тенденції в медицині.

Про сучасний стан проблеми геморою в інтерв'ю із завідувачем Проктологічної амбулаторії в м. Тернополі О.Б. Зваричем.

Чому найкраще лікувати геморой на ранніх стадіях у Проктологічній амбулаторії читайте в інтерв'ю із лікарем-хірургом-проктологом в м. Тернополі І.А. Ненашко.

Основним моментом є вчасність звернення до проктолога. Проктолог індивідуально для кожного пацієнта обирає необхідні лікувальні мініінвазивні маніпуляції. Це може бути лігування латексними кільцями, що призначають понад 90 % пацієнтів, або якщо це початковий геморой - інфрачервону коагуляцію або склеротерапію. Лише у вкрай рідких випадках, коли хворобу задавнено, використовується операційне лікування (геморойдектомія або трансанальна дезартеріалізація гемороїдальних вузлів).

За статистикою американських проктологічних клінік рецидив геморою після лігування латексними кільцями дещо нижчий, ніж після операційного лікування, і складає 10-15 %. Знання анатомічних особливостей кровопостачання прямої кишки легко пояснюють ці результати. При цьому, як правило, з'являється один, рідше - два невеликі внутрішні гемороїдальних вузли.

Після лігування латексними кільцями слід один раз в рік відвідувати проктолога. І тоді якщо повторно і з'явиться гемороїдальний вузол, він легко виліковується тими самими малоінвазивними методиками (як правило, достатньо однієї процедури інфрачервоної коагуляції або лігування).

Найважливіше! Не варто мучитися і терпіти свербіж, печіння, дискомфорт, кровотечі заднього проходу (прямої кишки)!

Не варто регулярно, протягом багатьох років, витрачати шалені кошти на пігулки, мазі та свічки, «виношуючи» гемороїдальні вузли до такого стану, що позбутися їх можна лише за допомогою операції. Адже вона несе за собою наркоз, тяжкий та болючий стілець і тривалу реабілітацію до 30 днів! Зверніться вчасно до Проктологічної амбулаторії і наші проктологи підберуть індивідуально для Вас оптимальний метод лікування.